Филтри -

Специјални камиони OPEL

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони OPEL: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 4.800 €
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 165780 км Сила 107 kW
Белгија, 9220 Hamme
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2019 Километража 20000 км Сила 150 кс
Полска, Łódź
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 2018 Километража 118000 км Сила
Полска, Łódź
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се