Филтри -

Специјални камиони OIL&STEEL

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони OIL&STEEL: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SNAKE 1465
17
14.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 935 м/ч Сила
Италија, Cuneo
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 2010 H Plus sur porteur Nissan cabstar
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел Snake 2010 H plus
Година 2020 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SCORPION 1812
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SCORPION 2313 Also available For Rent, I
20
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Groenlo
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL SNAKE 2413
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Модел SNAKE2413
Година 2020 Километража Сила
Франција, Vigneux de Bretagne
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Scorpion 1812
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812
Година 08/2020 Километража Сила 130 кс
Романија, Ilfov
ново возило со дигалка со корпа OIL&STEEL Snake 2413
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 6 Модел Snake 2413 Plus
Година 08/2020 Километража Сила 130 кс
Романија, Ilfov
возило со дигалка со корпа OIL&STEEL  1812
5
17.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се