Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Унгарија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-04 Километража 59362 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar GSR E179T - 17,1m - 250 kg
17
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг Евро Euro 4 Модел E179T - 17,1m - 250 kg
Година 2010-05 Километража 82121 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS - 16m
17
15.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m
Година 2008 Километража 112896 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20 m - 200 kg
Година 2009 Километража 68233 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar GSR E210PX - 20m
15
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел E210PX - 20m
Година 2011-10 Километража 43994 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR NT 400
12
42.590 € HUF 15.650.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел 1832
Година 2018 Километража 16 км Сила
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR NT 400
12
38.780 € HUF 14.250.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел TLR 15 m
Година 2017 Километража 23 км Сила
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20
Година 2009-06 Километража 63721 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS - 16m
16
16.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m
Година 2008 Километража 98911 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar BISON Palfinger PA20T - 20m
17
20.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел PA20T - 20m
Година 2008-04 Километража 68207 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Multitel 160 ALU DS - 16m
16
17.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел 160 ALU DS - 16m
Година 2010-05 Километража 53461 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
17
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-03 Километража 46003 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Oil&Steel Snake 2010 Compact RE - 20 m - 200 kg
17
23.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Модел Snake 2010 Compact RE - 20 m - 200 kg
Година 2014-01 Километража 64754 км Сила 90 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35.13 Darus Emelőkosaras
7
24.360 € HUF 8.950.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 120 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се