Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Шпанија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Шпанија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN MS 100
5
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг Евро Euro 6 Модел Pagliero MS 100
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
камион за транспорт на возила NISSAN ATLEON TK95.160
3
12.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Број на автомобили 3 Марка на каросерија Foima
Година 2005-02-17 Километража 354000 км Сила 160 кс
Шпанија, Sant Celoni (Barcelona)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN 160 ALU
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Pagliero 160 ALU
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35.11
24
13.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража Сила
Шпанија, Seseña Nuevo
возило со дигалка со корпа NISSAN HX195
4
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел HX195
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.11
8
24.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 151 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел S179T
Година 2009-09 Километража 125320 км Сила 110 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
камион за шлепување NISSAN Atleon 56.15
14
15.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 1685 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-11 Километража 314000 км Сила 150 кс
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се