Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Италија

Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Италија: 52 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR OIL&STEEL 189 CITY
13
17.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 189 CITY
Година 2006 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX200
Година 2007 Километража 139000 км Сила
Италија, Cuneo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN CMC TB 175
3
15.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел TB 175
Година 2005 Километража 70000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN 400  Palfinger  P 240AXE
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 3820 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED 20 CH
Година 2011 Километража 5836 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR
12
22.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 CITY
Година 2011 Километража 52000 км Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа NISSAN Socage Da 20
7
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел DA20
Година 2019 Километража 3000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Palfinger P200A
5
34.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P200A
Година 2015 Километража 43000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Oil & Steel
3
15.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Snake 189 City
Година 2006 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN CTE
1
24.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Zed 20C
Година 2011 Километража 4500 м/ч Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 2112
Година 2012 Километража 70000 км Сила
Италија, VIGNOLO
возило со дигалка со корпа NISSAN Hinowa Orchidea lift 21.11
6
29.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Hinowa Orchidea lift 21.11
Година 2009 Километража 80000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Manotti Galaxylift 23.11
4
29.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Galaxylift 23.11
Година 2012 Километража 41000 км Сила
Италија, FANO
ново возило со дигалка со корпа NISSAN
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Модел DT25
Година Километража Сила
Италија, Rovato (BS)
возило со дигалка со корпа NISSAN
6
18.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX170
Година 2008 Километража 78000 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 52 огласа
Прикажи
Претплати се