Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Холандија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Холандија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35-12 + DAMAGED MULTITEL AERIAL PLATFORM 16 METER
14
19.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 150 кг Евро Euro 5
Година 2012-11-06 Километража 37956 км Сила 122 кс
Холандија, Meerkerk
возило со дигалка со корпа NISSAN ATLEON 56.15  W/ CELA TPJ270 ARTICULATED BOOM WORK LIFT 2
75
ВИДЕО
32.950 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2009 Километража 11609 км Сила 150 кс
Холандија, ES Eindhoven
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 35.13 Multitel MT 182 AZ
8
ВИДЕО
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2009-01-01 Километража 26446 км Сила
Холандија, Almelo
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar met GSR E160T Auto Hoogwerker
15
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2008-01-01 Километража 76236 км Сила
Холандија, Deest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar met Multitel alu 145 hoogwerker
14
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел alu 145
Година 2012-01-01 Километража 27366 км Сила
Холандија, Deest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar met GSR E160T II Auto Hoogwerker
12
19.250 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел E160T II
Година 2008-01-01 Километража 86836 км Сила
Холандија, Deest
возило со дигалка со корпа NISSAN P210 BK
6
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Модел P210 BK
Година 2014-01-01 Километража Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN NT400 CABSTAR Comet 22 meter
16
45.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 145 кг Евро Euro 5
Година 2017-08-03 Километража 22337 км Сила 122 кс
Холандија, Andelst
возило со дигалка со корпа NISSAN P 200 A X E
24
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел P 200 A X E
Година 2019-01-01 Километража Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN 35.12
12
18.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2012-01-01 Километража 53671 км Сила
Холандија, Susteren
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35-11 + SEQUANI AERIAL PLATFORM 20 METER
20
ВИДЕО
27.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 75 кг Евро Euro 5
Година 2012-03-06 Километража 44822 км Сила 110 кс
Холандија, Meerkerk
возило со дигалка со корпа NISSAN P 260 B
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P 260 B
Година 2010-01-01 Километража 122407 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN P 260 B
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P 260 B
Година 2014-01-01 Километража 165802 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN P 300 KS
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел P 300 KS
Година 2015-01-01 Километража 25637 км Сила
Холандија, Sittard
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 35.13 4x2 w/2011 Palfinger P260B
19
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 47725 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се