Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Германија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN од Германија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN E 179 T
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2008-01-01 Километража 71600 км Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се