Филтри -

Специјални камиони NISSAN од Европа

Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN: 195 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN CABTAR
95
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража 4343 м/ч Сила
Белгија, Zeebrugge
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR DŹWIG DEKARSKI PODNOŚNIK KOSZOWY
6
44.740 € PLN 205.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел DT 21
Година 2015 Километража 20000 км Сила 120 кс
Полска, KIELCE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 24 m GSR E240PX
2
44.720 € PLN 204.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 27500 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Multitel HX195
1
41.440 € PLN 189.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел HX195
Година 2018 Километража 19800 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar  25 m Multitel MX250
1
54.540 € PLN 249.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX250
Година 2018 Километража 15000 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR SOCAGE DA 320 FORSTE
4
37.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел DA 324 FORSTE
Година 2015-10-21 Километража 27500 км Сила 120 кс
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR SOCAGE DA 324 FORSTE
9
43.700 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел DA 324 FORSTE
Година 2015-04-30 Километража 24500 км Сила 120 кс
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR NT 400
12
46.270 € HUF 16.850.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел 1832
Година 2018 Километража 16 км Сила
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
25.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 2112
Година 2012 Километража 70000 км Сила
Италија, VIGNOLO
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR NT 400
12
38.030 € HUF 13.850.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел TLR 15 m
Година 2017 Километража 23 км Сила
Унгарија, Budapest
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
11
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2003 Километража 136366 км Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Модел MT20DS
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 22
Година 2009 Километража 48300 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел DA 320
Година 2011 Километража 49900 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20 m Bizocchi Autel 201 HP
16
22.240 € PLN 101.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Autel 201 HP
Година 2008 Километража 77827 км Сила
Полска, Rzeszow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 195 огласа
Прикажи
Претплати се