Филтри -

Специјални камиони NISSAN

Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони NISSAN: 194 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR F24-35.13
5
28.100 € PLN 129.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Mstów
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR OIL&STEEL 189 CITY
13
17.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 189 CITY
Година 2006 Километража Сила
Италија, Osimo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
8
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX200
Година 2007 Километража 139000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR MULTITEL  MX 250
22
43.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Модел MX 250
Година 2014-10-08 Километража 1750 м/ч Сила 120 кс
Полска, KIELCE
возило со дигалка со корпа NISSAN 4x2 Camion Nacelle 4x2
1
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 120005 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
возило со дигалка со корпа NISSAN CMC TB 175
3
15.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел TB 175
Година 2005 Километража 70000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN 400  Palfinger  P 240AXE
11
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 3820 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ZED 20 CH
Година 2011 Километража 5836 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar Socage DA20 - 20m
16
20.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Модел DA20 - 20m
Година 2009-04 Километража 59362 км Сила 81 kW
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR 12 METRÓW / NACELLE
25
8.800 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2007 Километража Сила
Полска
возило со дигалка со корпа NISSAN CMC PLA 250
24
47.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 2200 кг Модел PLA 250
Година 2014-01-01 Километража 24656 км Сила
Холандија, Wijchen
возило со дигалка со корпа NISSAN CABSTAR
12
22.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 189 CITY
Година 2011 Километража 52000 км Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа NISSAN Socage Da 20
7
45.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел DA20
Година 2019 Километража 3000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Palfinger P200A
5
34.900 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел P200A
Година 2015 Километража 43000 км Сила
Италија, FANO
возило со дигалка со корпа NISSAN Oil & Steel
3
15.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Snake 189 City
Година 2006 Километража 4800 м/ч Сила
Италија, FANO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 194 огласа
Прикажи
Претплати се