Филтри -

Специјални камиони Multitel од Шпанија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Multitel од Шпанија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Multitel HX200EX
7
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел Pagliero HX200EX
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel 160 ALU
3
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Multitel MX210 DS
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX210 DS
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel HX195 KIT
4
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel MT204 Híbrida
3
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се