Филтри -

Специјални камиони Multitel од Европа

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Multitel: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа Multitel Podnośnik koszowy zwyżka Multitel MT 202 DS - UDT  i gwar. - Win
13
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MT 202 DS
Година 2013 Километража 3323 км Сила
Полска, Chojnice
возило со дигалка со корпа Multitel 160 Alu - podnośnik koszowy zwyżka - UDT
3
13.310 € PLN 61.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел 16 Alu DS
Година 2006 Километража Сила
Полска, Chojnice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
возило со дигалка со корпа Multitel MT204 Híbrida
3
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel J352TA
17
87.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Суспензија пружина/пружина Модел J352TA
Година 04/1999 Километража 259000 км Сила 400 кс
Полска, Częstochowa
возило со дигалка со корпа Multitel MX 200
1
23.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел MX 200
Година 2010 Километража 60000 км Сила
Италија, VIGNOLO
возило со дигалка со корпа Multitel J350TA
26
109.100 € PLN 499.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2003 Километража 5703 м/ч Сила
Полска, Lublin
возило со дигалка со корпа Multitel ALU 18
8
14.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел ALU 18
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа Multitel J 335 ALU
10
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 280 кг Модел J335ALU
Година 02/2001 Километража Сила
Италија, Cuneo (CN)
возило со дигалка со корпа Multitel HX200EX
7
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Модел Pagliero HX200EX
Година 2019 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel 16
4
10.000 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1996 Километража 106000 км Сила
Холандија, Oldenzaal
возило со дигалка со корпа Multitel ALU 18
5
14.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2004 Километража 90000 км Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа Multitel 160 ALU
3
ВИДЕО
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
возило со дигалка со корпа Multitel J2-365 TA 8x4x4 Drive, 66m Working Height, 33m Rea
18
139.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 400 кг
Година 2007-01-01 Километража 664814 км Сила
Холандија, Groenlo
возило со дигалка со корпа Multitel 160 ALU DS superstructure - 16 m
9
8.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 12/2010 Километража Сила
Унгарија, Győr
возило со дигалка со корпа Multitel MX250
12
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2015 Километража 32000 км Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се