Филтри -

Специјални камиони Mitsubishi Fuso

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони Mitsubishi Fuso: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување Mitsubishi Fuso
6
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел INT 5
Година 2020-01 Километража 50 км Сила 175 кс
Словачка, Trnava
камион за шлепување Mitsubishi Fuso Canter 4x2 PUKSIIR
19
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2020 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-09 Километража 406200 км Сила 180 кс
Естонија, Maardu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила Mitsubishi Fuso Canter
16
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 3995 кг Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 155000 км Сила 175 кс
Данска, Greve
камион за транспорт на возила Mitsubishi Fuso Canter
5
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 365719 км Сила 145 кс
Чехија, Lhota pod Libčany
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се