Филтри -

Специјални камиони Mercedes-Benz од Германија

Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

51 огласа: Специјални камиони Mercedes-Benz од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10620 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-10 Километража 460000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Hameln
камион за превоз на пари Mercedes-Benz actros камион за превоз на пари Mercedes-Benz actros камион за превоз на пари Mercedes-Benz actros
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на пари
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 399999 км Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
249.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 1966-05 Километража 28324 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година Километража 34000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 5705 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-04 Километража 495356 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 10720 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 586428 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
50.890 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2021-07 Километража 10 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 11800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08 Километража 394057 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 10650 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000-05 Километража 933920 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
50.890 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6
Година 2021-07 Километража 10 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 1999-10 Километража 1190893 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015-07 Километража 714499 км Сила
Германија, Würzburg / Heidingsfeld
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 62000 км Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 3000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година 1997-09 Километража 465000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Модел Brechtel
Година 2011-08 Километража 440000 км Сила
Германија, Kassel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.700 €
Камион за транспорт на возила
Година 1990-04 Километража 320000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 03/2003 Километража 171000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1550 кг
Година 1991 Километража Сила
Германија, MAGDEBURG
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Година 1989-07 Километража 307798 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
35.580 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2006-12 Километража 400231 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 2
Година 1999-12 Километража 240035 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 51 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се