Филтри -

Специјални камиони MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MITSUBISHI: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MITSUBISHI Canter FE2
26
Контактирајте го продавачот
аукција 3.693 € NOK 37.000 NOK
Камион за транспорт на возила
Носивост 1975 кг
Година 1999 Километража 253219 км Сила
Норвешка, Lillehammer
камион за шлепување MITSUBISHI 7C18D Fuso Seilwinde Schiebe-Plateau
27
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2230 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05 Километража 68000 км Сила 175 кс
Германија, Lahr
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MITSUBISHI 7C18D
25
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-05 Километража 68000 км Сила 175 кс
Германија, Lahr
камион за шлепување MITSUBISHI Canter 65C18
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 150000 км Сила 132 kW
Италија, Torino
нови камион за шлепување MITSUBISHI FUSO CANTER 9C18
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел ZP40
Година 2021 Километража Сила 175 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
камион за шлепување MITSUBISHI Canter
16
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2007 Километража 249843 км Сила
Белгија, Bruxelles
камион за транспорт на возила MITSUBISHI CANTER DOKA Autószállító + csörlő
12
Контактирајте го продавачот
19.520 € HUF 7.050.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 115000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
камион за шлепување MITSUBISHI L200
17
Контактирајте го продавачот
38.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2014 Километража 8400 км Сила 136 кс
Швајцарија, Genf
камион за шлепување MITSUBISHI Canter 8C14D DOKA Falkom
14
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2080 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-02-20 Километража 328843 км Сила 143 кс
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се