Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Словачка: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ
18
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Модел Actros 1835 LS
Година 09/2019 Километража 47810 км Сила 350 kW
Словачка
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1524
12
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Камион за транспорт на возила
Година 2007 Километража 443000 км Сила
Словачка, Trstin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1528L
13
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Камион за шлепување
Година 1998 Километража 488000 км Сила
Словачка, Trstin
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 3344
7
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 392000 км Сила 320 kW
Словачка
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 3344
11
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2008 Километража 538000 км Сила 320 kW
Словачка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се