Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Шпанија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 25 45
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 04/2013 Километража 370000 км Сила 450 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 25 44
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 10/2009 Километража 236000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 25 44
13
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 08/2009 Километража 121000 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ACTROS 18 320
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 02/2008 Километража 390370 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 8 180
5
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 06/2009 Километража 268167 км Сила 180 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ ATEGO 8 180
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Година 10/2009 Километража 188167 км Сила 180 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 25 32
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 03/2006 Километража 867000 км Сила 320 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 25 40
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 11/2004 Километража 580750 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 12 220
24
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Година 02/2008 Километража 350000 км Сила 220 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 25 40
6
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 11/2004 Километража 580750 км Сила 400 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 12 24
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 10/2012 Километража 380750 км Сила 240 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
нови камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 2651
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 15075 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Шпанија, Granyanella
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1317
19
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 1993 Километража 244000 км Сила 170 кс
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ AXOR 2533 - Portamáquinas
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Модел Warn
Година 2008-08 Километража 611500 км Сила 337 кс
Шпанија, Gijón
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се