Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Романија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ 3348
14
88.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014-04 Километража 327000 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ 3344 E4 Arcuri Manuala Penz 12Z/2015 08/2009
14
58.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4
Година 2009-08 Километража 305000 км Сила 441 кс
Романија, Bucuresti
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 3348 + приколка за превоз на дрва
16
185.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2020-05 Километража 2600 км Сила 480 кс
Романија, Bogdănești
нови камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 3348 + приколка за превоз на дрва
27
220.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2020-06 Километража 2636 км Сила 480 кс
Романија, Bogdănești
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ Sprinter
7
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Scorpion 18 E
Година 06/2008 Километража 131000 км Сила 130 кс
Романија, Ilfov
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ
6
10.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2001 Километража Сила
Романија, Bihor
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 2646 7.250mm
24
67.590 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 582000 км Сила 455 кс
Романија, Bucuresti
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836
17
15.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 18600 кг Евро Euro 3 Број на автомобили 1
Година Километража 654984 км Сила 1000000 кс
Романија, Fălticeni
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 3355 V8 Arcuri Macara 135Z Platforma 7m 08/2012
11
66.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 415545 км Сила 550 кс
Романија, Bucuresti
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 319
17
29.900 €
Камион за шлепување
Година 01/2018 Километража 23 км Сила
Романија, Fălticeni
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се