Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Полска

Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Полска: 72 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO  1223 LNR
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел ZP50-C1
Година 2021 Километража 15 км Сила 238 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
нови камион за шлепување MERCEDES-BENZ AROCS 5 4153
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 15 км Сила 530 кс
Полска, SKARŻYSKO-KAMIENNA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 3263
8
Контактирајте го продавачот
54.930 € PLN 250.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 410000 км Сила 630 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , MEGA , NEW BODY 8,3m , hydraulic ramp
52
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2545 , E6 , 6x2 , NEW BODY 2021 , 7.9m , ramps , winch
42
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 15280 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , MEGA , NEW BODY 8,3m , hydraulic ramp
52
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 590000 км Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
51
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542 , 2545 , MAN TGX 26.460 , TGL 8.180 , TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за шлепување
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2542 , E6 , 6x2 , NEW BODY 8,3m , Winch ,remote control
51
Контактирајте го продавачот
43.730 € PLN 199.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 14170 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила 420 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2542, 2545, MAN TGX 26.460, TGL 8.180, TGL 12.220
28
Контактирајте го продавачот
48.340 € PLN 220.000 PLN
Камион за шлепување
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 100000 км Сила
Полска, Kraków
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros 2541, 6x2, 3st.+ Anh.Lafaro, I Hand, DE + приколка за превоз на животни
14
Контактирајте го продавачот
56.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 25600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 572000 км Сила 408 кс
Полска, Końskie
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1841 + приколка за транспорт на возила
18
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 9
Година 2007 Километража 388000 км Сила 410 кс
Полска, Stary Sącz
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Mercedes-Benz Sprinter 319 ARCTIC WHITE / Luftfederung / LED
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
56.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел BFZ AUTOTRANSPORTER
Година 2021 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Bolesławiec
камион за шлепување MERCEDES-BENZ DAIMLERCHRYSLER
6
Контактирајте го продавачот
16.480 € PLN 75.000 PLN
Камион за шлепување
Година 12/2002 Километража 277485 км Сила
Полска, Majdan
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 72 огласа
Прикажи
Претплати се