Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Литванија

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Литванија: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1840 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 10/2016 Километража 550000 км Сила
Литванија, Taurage
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1841 + trailer + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2007-03 Километража 998342 км Сила 408 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1840 Euro 6 + Lohr CHR + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
46.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 10/2015 Километража 500000 км Сила
Литванија, Taurage
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 1844 EURO 5 + EUROLOHR 1.53 + приколка за транспорт на возила
9
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 648000 км Сила
Литванија, Taurage
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 816
5
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Камион за шлепување
Година 12/2009 Километража Сила 160 кс
Литванија, Plungė
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1841-MP-3 за делови
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo
Година 08/2011 Километража 870123 км Сила 410 кс
Литванија, Utena
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1229L
15
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007-10 Километража 941000 км Сила 286 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 2532
19
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15700 кг Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража Сила
Литванија, Kaunas
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1836
20
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 08/2008 Километража 862000 км Сила
Литванија, Gargždai
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1022, auto transporters + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 656000 км Сила 218 кс
Литванија, Gargždai
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 2546 - 6x2 - Walking floor
18
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 833000 км Сила 460 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 822 Tauras
15
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2012-08 Километража 864000 км Сила 218 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841 + приколка за транспорт на возила
9
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10
Година 06/2008 Километража 1371900 км Сила 301 kW
Литванија
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Kässbohrer Metago
14
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer Модел Metago
Година 2014-10 Километража 520000 км Сила 315 kW
Литванија
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1223 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
15.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2004-11 Километража 432000 км Сила 231 кс
Литванија, Vilnius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се