Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Италија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Италија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило за транспорт на живина MERCEDES-BENZ SPECIAL CHIKS TRASPORT VEHICLE-Koeken Aufbau-
18
Побарајте цена
цена на барање
Возило за транспорт на живина
Година 07/2020 Километража Сила
Италија, BOLOGNA
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ 609
11
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Камион за превоз на коњи
Носивост 1700 кг
Година 1989 Километража 330000 км Сила 90 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841
7
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Rolfo Модел SILVER
Година 2005-07 Километража 1600000 км Сила
Италија, Caserta
камион за шлепување MERCEDES-BENZ autogru tcm 400
3
Контактирајте го продавачот
163.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2005 Километража 60000 км Сила
Италија
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2542
27
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 700000 км Сила 421 кс
Италија, San Cipriano Picentino
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се