Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Холандија

Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Холандија: 66 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 1924 LAK - 4x4 / UNIQUE
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 1
Година 1967-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1840 LL oprijvrachtwagen
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2015-01-01 Километража 488000 км Сила
Холандија, Geffen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 816 4X2 816 Manual Steelsuspension Euro 4
21
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3160 кг Евро Euro 4
Година 11/2007 Километража 561659 км Сила 160 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 513 2.2 BlueTEC Oprijwagen
11
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 901 кг Евро Euro 6
Година 2016-03-24 Километража 200351 км Сила 131 кс
Холандија, Andelst
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 1413 / Paarden Transport / Camper / Full Steel / Manual / NL Tru
23
Контактирајте го продавачот
12.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 5525 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/1983 Километража 719167 км Сила 131 кс
Холандија, Tilburg
камион за превоз на пари MERCEDES-BENZ 310 602 MANUAL HOLLAND TRUCK
10
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на пари
Носивост 280 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 272388 км Сила 95 кс
Холандија, Maarssen
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1829L Axor Gesloten oprijvrachtwagen 6-pers. Euro 5
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-24 Километража 359000 км Сила 290 кс
Холандија, Geffen
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Axor Pezzaioli 1/2 stock Veewagen Hefdak
16
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 9400 кг Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 806500 км Сила 326 кс
Холандија, Bennekom
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Axor 2533 6X2 Manual Liftachse Euro 4 Fassi F150A.22
23
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
60.400 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 12595 кг Евро Euro 4
Година 03/2009 Километража 274845 км Сила 330 кс
Холандија, Veghel
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 413 CDI Tijhof + 2019 Niewiadow BR3
44
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2005-09-09 Километража 203094 км Сила
Холандија, Groot Ammers
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 818 Oprijwagen
8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 2550 кг Евро Euro 6
Година 01/2013 Километража 490000 км Сила 160 кс
Холандија, Maarsbergen
камион за превоз на коњи MERCEDES-BENZ Atego 1223 Paarden truck
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на коњи
Носивост 2830 кг
Година 1999 Километража Сила 230 кс
Холандија, Wijchen
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ATEGO 923 / SCHIEBEPLATEAU+BRILLE / MANUAL / EURO-6 / 2014
30
Контактирајте го продавачот
30.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3520 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-03-31 Километража 639644 км Сила 231 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Axor 1829 KASSBOHRER CITYTRANS 10.600kg LOADCAP
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2012 Километража 583370 км Сила 286 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Ecoliner 814 + Manual + Cable system + pto+6 cilinder
30
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 1
Година 01/1989 Километража 430936 км Сила 140 кс
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 66 огласа
Прикажи
Претплати се