Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Грција

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Грција: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 4/1985 Километража 150000 км Сила 90 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,80 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Μ '87 за делови камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 ΜΕ ΕΡΓΑΤΗ 4,80 ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ Μ '87 за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4350 кг
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1/1992 Километража 120000 км Сила 140 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813 OLA TA ANTALAKTIKA '85
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 5/1985 Километража 115000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Година 1/1987 Километража 120000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ 1624 за делови
1
Контактирајте го продавачот
50 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 1/1989 Километража 10 км Сила 240 кс
Грција, Karditsa
Контактирајте го продавачот
10 €
Камион за шлепување
Модел bim ok 400
Година 06/2015 Километража 2 км Сила
Грција, Chalkidiki
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се