Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Германија

Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Германија: 90 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
20
Контактирајте го продавачот
39.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пневматски Модел Kuvvetli
Година 2006-06 Километража 33315 км Сила
Германија, Hilden
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Axor  1833, Schalt., Klima, Tier/Viehtr., I Hand
11
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 7510 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-08 Километража 398000 км Сила 326 кс
Германија, Kassel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5
30
Контактирајте го продавачот
33.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-31 Километража 337964 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 822 4x2 BL / 2 Autos / Euro 5 / TUV NEU!
30
Контактирајте го продавачот
34.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3050 кг Евро Euro 5
Година 2014-01-31 Километража 269110 км Сила 220 кс
Германија, Salzgitter
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego
17
Контактирајте го продавачот
30.821 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-11 Километража 605446 км Сила 130 kW
Германија, Hilden
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 + приколка за транспорт на возила
23
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 11
Година 2007-09-12 Километража 1400000 км Сила 440 кс
Германија, Bremen
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 316 CDI
11
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2012 Километража 219000 км Сила
Германија, München
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1224
27
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 779000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1224
28
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011-04 Километража 318000 км Сила 238 кс
Германија, Lahr
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Actros 2/3 3-Achser 8 Zyl. BM 930/2/4 2655
6
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Година 2009-04 Километража 141475 км Сила 551 кс
Германија, München
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 818 Autotransport Seilwinde original
28
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 93000 км Сила 177 кс
Германија, Lahr
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 818 Autotransport Seilwinde original
28
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 93000 км Сила 177 кс
Германија, Lahr
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 4 Stock Vollalu Hubach + приколка за превоз на животни
30
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни MERCEDES-BENZ Actros  2551 Menke 4 Stock Vollalu Hubach
30
Контактирајте го продавачот
56.890 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Зафатнина 53.84 м³
Година 2013-10 Километража 752999 км Сила 510 кс
Германија, Dorsten
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 923 Plateau neu überholt
35
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2750 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-08-12 Километража 394000 км Сила 170 kW
Германија, Selm
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 90 огласа
Прикажи
Претплати се