Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Европа

Резултати од пребарување: 357 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ: 357 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1844 + приколка за транспорт на возила
24
17.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 2543 , E6 , MEGA , 8,9m NEW 2021 BODY , BDF container tra
62
49.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14600 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 380000 км Сила 430 кс
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Actros 2545 Giga cab , MEGA , E6 , NEW 2020 body 8,9m , BDF fast
52
48.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 14190 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 400000 км Сила 450 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 1830 LL Antos 4x2 Oprijvrachtwagen, Full Air Suspension Euro 6
13
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 10305 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-07-01 Километража 116000 км Сила 300 кс
Холандија, Geffen
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 813-913-ΟΛΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ  '85
3
цена на барање
Камион за шлепување
Година 7/1985 Километража 115000 км Сила 130 кс
Грција, Karditsa
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 312
6
837,50 € PLN 3.800 PLN
Камион за шлепување
Година 1998 Километража 328006 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 818 Atego
8
24.030 € HUF 8.650.000 HUF
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 194400 км Сила 177 кс
Унгарија, Budapest
нови камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 2751L HAD + Q170L (11,5m!) -EBERT-Fäll-LKW
9
259.189,92 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Сила 510 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1840 Euro 6 + Lohr CHR + приколка за транспорт на возила
15
62.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 10/2015 Километража 500000 км Сила
Германија, RHEINE
камион за шлепување MERCEDES-BENZ ACTROS 2542 CRANE 27.5 TON BRILLE 6 TON unused
26
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 7265 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05-30 Километража 148520 км Сила 449 кс
Холандија, Lienden
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1841L LKW-Truck transporter + приколка за транспорт на возила
43
ВИДЕО
34.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 28320 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-11 Километража 897000 км Сила 408 кс
Унгарија, Soltvadkert
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 3535 SK/8x4/OMARS LKW Bergungsdienst /TOP!!
21
79.850 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Модел TF 40
Година 1992-06 Километража 318000 км Сила 350 кс
Австрија, Hall in Tirol
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 914 4X2 in very good working condition
12
10.950 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4140 кг
Година 1996-06-05 Километража 545070 км Сила
Белгија, HARCHIES
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 419, Luft, LED + приколка за транспорт на возила
13
46.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4300 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Sprinter 319 Schlafk., 1-3 Auto + приколка за транспорт на возила
12
49.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Број на автомобили 3
Година 2020-02 Километража 20 км Сила 190 кс
Германија, Bottrop
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 357 огласа
Прикажи
Претплати се