Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Данска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Данска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа MERCEDES-BENZ 1828
57
аукција 10.210 € DKK 76.000 DKK
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1200 кг Евро Euro 3
Година 2003-12-19 Километража 118540 км Сила
Данска, Storvorde
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Ateco 1323 II
68
аукција 26.070 € DKK 194.000 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 535000 км Сила 230 кс
Данска, Sjælland
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 1024
14
13.300 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 132000 км Сила 242 кс
Данска, Odense
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ACTROS 2341
43
22.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Lohr
Година 07/2008 Километража 1090000 км Сила
Данска, Sunds
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Sprinter 319
12
32.000 €
Камион за шлепување
Носивост 1310 кг
Година 2015-12-04 Километража 134300 км Сила 140 kW
Данска, Svendborg
оштетен камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 1018
10
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Данска, Tappernøje
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Unimog U 5000
18
80.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-04-29 Километража 138000 км Сила 160 kW
Данска, Svendborg
камион за шлепување MERCEDES-BENZ Atego 1224
10
90.000 €
Камион за шлепување
Година 2018-01-16 Километража 95500 км Сила 175 kW
Данска, Svendborg
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 416 Cdi-40
30
ВИДЕО
аукција 5.409 € DKK 40.250 DKK
Камион за транспорт на возила
Носивост 2550 кг
Година 2002 Километража 194000 км Сила
Данска, Sjælland
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Atego 815
19
6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04-14 Километража 444000 км Сила
Данска, Brønderslev
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се