Филтри -

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Чешка Република

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MERCEDES-BENZ од Чешка Република: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MERCEDES-BENZ 1823 odtahovka
10
Контактирајте го продавачот
16.970 € CZK 439.000 CZK
Камион за шлепување
Носивост 9800 кг
Година 2001 Километража 278000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ ATEGO 822 + TRAILER OBERMANN MB 5500 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
10.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2008-01 Километража 1040343 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 9 Černý Most
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
20
Контактирајте го продавачот
51.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 139000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 MP5 Variotrans
20
Контактирајте го продавачот
51.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 139000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
11
Контактирајте го продавачот
107.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 282000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
15
Контактирајте го продавачот
112.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Марка на каросерија Kassbohrer
Година 2018 Километража 312000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843
16
Контактирајте го продавачот
94.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 375000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Metago/Supertrans Euro-6 + приколка за транспорт на возила
16
Контактирајте го продавачот
98.989 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 363000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 E6 + Lohr 2.53
16
Контактирајте го продавачот
93.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 559000 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1846 Vario/Supertrans
9
Контактирајте го продавачот
85.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 368566 км Сила 455 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ 440   eev
16
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Број на автомобили 255 Марка на каросерија Lohr Модел 2,53
Година 2014-01 Километража 508820 км Сила 320 kW
Чехија, Pěnčín
нови камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 Variotrans + приколка за транспорт на возила
12
Контактирајте го продавачот
139.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 452 км Сила 428 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros MP5 1843, Kässbohrer Variotrans Neu
15
Контактирајте го продавачот
140.889 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 125 км Сила 460 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за транспорт на возила MERCEDES-BENZ Actros 1843 + приколка за транспорт на возила
15
Контактирајте го продавачот
53.489 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 555000 км Сила 430 кс
Чехија, Highway D11, EXIT25
камион за превоз на дрва MERCEDES-BENZ Arocs 3351
19
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-07-31 Километража 328000 км Сила 500 кс
Чехија, Nová Bystřice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се