Филтри -

Специјални камиони MAZDA

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAZDA: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAZDA B 2500 Autómentő csörlővel
5
11.530 € HUF 4.200.000 HUF
Камион за шлепување
Година 1998 Километража 264 км Сила 85.65 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се