Филтри -

Специјални камиони MAZ од Русија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAZ од Русија: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.570 € RUB 2.800.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Носивост 29000 кг Евро Euro 4
Година 2013 Километража 114622 км Сила 420 кс
Русија, Костомукша
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се