Филтри -

Специјални камиони MAZ

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAZ: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва MAZ 6312А9
9
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 14.5 кг
Година 2012 Километража 90000 км Сила
Русија, Нижний новгород
ново возило со дигалка со корпа MAZ
9
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа MAZ ВС—22-01
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа MAZ 5340
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел ПСС-131.18Э
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа MAZ 5337А2
3
38.000 US$ EUR ≈ 32.480 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 3 Модел 30-4
Година 2010 Километража 30000 км Сила
Белорусија, Минск
возило со дигалка со корпа MAZ 6303A8-328
3
73.000 US$ EUR ≈ 62.400 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 365 кг Евро Euro 3 Модел J340TA
Година 2009 Километража 300000 км Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се