Филтри -

Специјални камиони MAN од Унгарија

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Унгарија: 36 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4215 кг Евро Euro 4
Година 2006 Километража 127000 км Сила 205 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2013 Километража 440000 км Сила 441 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
86.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 520000 км Сила 500 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 479374 км Сила 483 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1133277 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 835047 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 505648 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 1133277 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 572908 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2003 Километража 320457 км Сила 179 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 685214 км Сила 400 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
71.400 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 700842 км Сила 290 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.400 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 92989 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 236527 км Сила 220 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1143130 км Сила 430 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се