Филтри -

Специјални камиони MAN од Словенија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Словенија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.440 + FVG
3
59.000 €
Камион за транспорт на возила
Година 2016 Километража 512000 км Сила
Словенија, 1000
камион за транспорт на возила MAN 19.314
6
6.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 255
Година 12/2000 Километража 1 км Сила 230 кс
Словенија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва MAN TGS 35.360 wood chipper MUS MAX
16
131.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07 Километража 96000 км Сила 360 kW
Словенија, Sevnica
камион за превоз на дрва MAN TGS 26.480 Epsilon 120 Z Intarder
6
109.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 324000 км Сила 480 кс
Словенија, Šentjur
камион за превоз на дрва MAN 26.422
9
ВИДЕО
9.700 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 586000 км Сила 460 кс
Словенија, Gomilsko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се