Филтри -

Специјални камиони MAN од Словачка

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Словачка: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел INT 5
Година Километража 28000 км Сила 130 кс
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел RTR70 SL
Година 2010 Километража 60500 км Сила 440 кс
Словачка, Trnava
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
320.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Metro Tow Trucks INT-35
Година 03/2021 Километража 1200 км Сила 316 kW
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2007 Километража 356627 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
185.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Модел INT-16
Година 2018 Километража 100 км Сила 340 кс
Словачка, Trnava
Контактирајте го продавачот
107.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 4/2015 Километража 251923 км Сила 480 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 4/2015 Километража 251923 км Сила 480 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 4/2015 Километража 251923 км Сила 480 кс
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража Сила 315 кс
Словачка, Galovany
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се