Филтри -

Специјални камиони MAN од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Романија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.400 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 470925 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 41000 кг Евро Euro 2 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 1300000 км Сила 343 кс
Романија, Pitești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
62.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 550836 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
133.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 326000 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
103.400 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 420000 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
71.800 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 610000 км Сила 540 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
113.400 € Со вклучен ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 316624 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
94.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 432000 км Сила 500 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
57.790 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 684928 км Сила 540 кс
Романија, Bucuresti
Контактирајте го продавачот
99.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 513000 км Сила 480 кс
Романија, Bucuresti
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се