Филтри -

Специјални камиони MAN од Полска

Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

39 огласа: Специјални камиони MAN од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.310 € PLN 99.900 PLN
Камион за шлепување
Година 2004 Километража 908000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
77.810 € PLN 348.500 PLN
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 350000 км Сила
Полска, Warszawa
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 6030 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 814600 км Сила
Полска, Człopa
Контактирајте го продавачот
89.310 € PLN 400.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 450000 км Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-07-20 Километража 309000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
101.600 € PLN 455.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2016 Километража 372000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
24.340 € PLN 109.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2009-04 Километража 813000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
44.430 € PLN 199.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 516000 км Сила
Полска, Mniów
Контактирајте го продавачот
11.160 € PLN 50.000 PLN
Камион за превоз на животни
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски
Година 1995 Километража 530000 км Сила
Полска, Mąchocice Kapitulne
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 15970 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 249000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
37.730 € PLN 169.000 PLN
Камион за шлепување
Година 2011 Километража 350000 км Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
44.650 € PLN 200.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2013 Километража 665100 км Сила
Полска, Grębów
Контактирајте го продавачот
12.950 € PLN 58.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 5850 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 448200 км Сила
Полска, Świętoszówka
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2012 Километража 255000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
11.160 € PLN 50.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 10000 кг Модел pomoc drogowa
Година 2023 Километража Сила
Полска, Strachosław
Контактирајте го продавачот
5.805 € PLN 26.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 6500 кг
Година 2023 Километража Сила
Полска, Strachosław
Контактирајте го продавачот
14.290 € PLN 64.000 PLN
Камион за шлепување
Модел autolaweta
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Strachosław
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2001 Километража 602384 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Полска, Kotlin
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 15000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-09-02 Километража 320000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
79.260 € PLN 355.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 11850 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2007 Километража 520000 км Сила
Полска, Stróże
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2010 Километража 1300000 км Сила
Полска, Potok
Контактирајте го продавачот
13.170 € PLN 59.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично
Година 10/2010 Километража 1006224 км Сила
Полска, Bielsko-Biała
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 17000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-20 Километража 346000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Возило за транспорт на живина
Носивост 630 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1173866 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 39 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се