Филтри -

Специјални камиони MAN од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Обединетото Кралство: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
30
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2014 Километража 408944 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион за превоз на дрва MAN TGX26.480 + приколка за превоз на дрва
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража Сила 480 кс
Обединето Кралство, Armagh
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MAN SX45 Recovery Truck
30
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 32187 км Сила 440 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.320
16
Контактирајте го продавачот
17.220 € GBP 14.750 GBP
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 507264 км Сила 320 кс
Обединето Кралство, Sawley
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се