Филтри -

Специјални камиони MAN од Норвешка

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Норвешка: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN LE12.220  Redningsbil + delebil
40
аукција 376,70 € NOK 4.200 NOK
Камион за шлепување
Носивост 3590 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 440529 км Сила 220 кс
Норвешка, Lillehammer
камион за шлепување MAN TGL 12.210
9
19.500 €
Камион за шлепување
Евро Euro 4
Година 08/2008 Километража 345000 км Сила 210 кс
Норвешка
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување MAN  LKW 400 8x6*Abschelpp*Kran 23t*Brille11t*4xWinch
14
58.900 €
Камион за шлепување
Носивост 14225 кг Евро Euro 1
Година 07/1996 Километража 300000 км Сила 294 kW
Норвешка
камион за транспорт на возила MAN 26.533
21
7.624 € NOK 85.000 NOK
Камион за транспорт на возила
Носивост 16725 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 500000 км Сила 530 кс
Норвешка, Heimdal
камион за шлепување MAN TGM 15.290
61
39.521 €
Камион за шлепување
Година 2012 Километража 351000 км Сила 290 кс
Норвешка, Tiller
возило со дигалка со корпа MAN LE 8,220
73
10.017 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража Сила 220 кс
Норвешка, Tiller
камион за транспорт на возила MAN TGS 18,480 + приколка за транспорт на возила
43
36.672 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 14725 кг Евро Euro 4 Број на автомобили 8
Година 2009 Километража 325000 км Сила 480 кс
Норвешка, Tiller
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се