Филтри -

Специјални камиони MAN од Литванија

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Литванија: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.400
16
25.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2012 Километража Сила 400 кс
Литванија, Babtai
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400
18
24.600 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 06/2011 Километража Сила
Литванија, Babtai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MAN TGX 24.440
15
25.900 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2008-02 Километража 1022000 км Сила 441 кс
Литванија, Vilnius
камион за транспорт на возила MAN 15.280, trucks
1
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 04/2002 Километража Сила 278 кс
Литванија, Lieplaukalė
возило со дигалка со корпа MAN MAN LE10.180 4x4
13
19.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 07/2006 Километража 78000 км Сила
Литванија, Vilnius
камион за превоз на дрва MAN TGS 33
26
100.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 408000 км Сила 480 кс
Литванија, Kauno
камион за превоз на дрва MAN TGX 26.540
15
38.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 610000 км Сила
Литванија, Kauno
возило со дигалка со корпа MAN 30.331    RUTHMANN  48M
5
49.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 1989 Километража Сила
Литванија, Kaunas
возило со дигалка со корпа MAN 19.192
4
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 05/1992 Километража Сила
Литванија, Lieplaukalė
камион за шлепување MAN TGM 12.240
15
12.900 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Galgiai
возило со дигалка со корпа MAN 8.163 AL 17 T
7
4.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 350 кг Модел AL 17 T
Година 04/1995 Километража 174000 км Сила 114 kW
Литванија, Vilniaus
камион за транспорт на возила MAN TGS 26-320
13
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 420000 км Сила 320 кс
Литванија, Būdos
камион за транспорт на возила MAN 26.403 original milage
17
13.500 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 19425 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1999 Километража 200000 км Сила 400 кс
Литванија, Dievogala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се