Филтри -

Специјални камиони MAN од Холандија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Холандија: 50 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на коњи MAN LE8-180
19
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Носивост 1900 кг Евро Euro 3
Година 2003-05-08 Километража 243141 км Сила 180 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MAN 26.321 Manual + Pto + Wilhag carlift + Depannage
31
Контактирајте го продавачот
23.950 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7240 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1983-06-30 Километража 416827 км Сила 320 кс
Холандија, Etten-Leur
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на животни MAN L2000 9.153 + Euro 2 + Manual + Horse transport + INTERLIFT
26
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 3490 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-05 Километража 306803 км Сила 190 кс
Холандија, Etten-Leur
камион за транспорт на возила MAN 26.400 TGA 6x2 E5
12
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 15280 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-01-01 Километража 865000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.400 6X2 Oprijvrachtwagen Euro 5
14
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 15405 кг Евро Euro 5
Година 2011-09-26 Километража 850000 км Сила 400 кс
Холандија, Geffen
камион за шлепување MAN 40.400 Abschleppwagen/Afsleepwagen Faun L908/55A (old timer)
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 4900 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1970-12-28 Километража 319035 км Сила 209 кс
Холандија, Wijchen
камион за транспорт на возила MAN 14.192 Car Transporter / Winch 15000 kg
20
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 7500 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 1991-01-11 Километража 436270 км Сила 192 кс
Холандија, Borssele
камион за транспорт на возила MAN TGL12.240 AUT LANG TIJHOF 3 CARS FIRST OWNER
21
Контактирајте го продавачот
23.850 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5360 кг Евро Euro 4
Година 2007-06-01 Километража 447451 км Сила 239 кс
Холандија, Lienden
камион за шлепување MAN TGM 15.250
29
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Камион за шлепување
Година 04/2011 Километража Сила
Холандија, Haelen
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.440 4X2 XXL EURO 5 COMBINATIE Autotransporter COMBI MET W
22
Контактирајте го продавачот
89.999 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2012-07-12 Километража 647202 км Сила 441 кс
Холандија, Schelluinen
камион за шлепување MAN TGS 19.440 4X2 MANUAL + SPITZER 57.000 LITER KIEPER BULK
25
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 30580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-05-25 Километража 1003010 км Сила 440 кс
Холандија, Meerkerk
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440 6X2 Euro 6
15
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-05-15 Километража 632000 км Сила 440 кс
Холандија, Geffen
камион за шлепување MAN TGL 12.250 4X2 BL Bergingstruck Ex-Overheid !
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3080 кг Евро Euro 5
Година 2009-09-24 Километража 772541 км Сила 250 кс
Холандија, Vuren
камион за шлепување MAN TGL 10.220 4X2 BL Jigé
17
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3475 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-02 Километража 576886 км Сила 220 кс
Холандија, Someren
камион за шлепување MAN TGM 12.290 Aut. Euro 5 EEV Falkom FAS6000 1+1 Doppel Bril Lier
36
Контактирајте го продавачот
33.750 €
Камион за шлепување
Носивост 2330 кг Евро Euro 5
Година 2011-01 Километража 487750 км Сила 290 кс
Холандија, Drachten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се