Филтри -

Специјални камиони MAN од Германија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Германија: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни MAN TGX 18.560  LL*Autom*EURO6*Pezzaioli*3 Stock
9
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на животни
Носивост 6500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-12 Километража 591000 км Сила 560 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
камион за шлепување MAN TGL 12.250 Schiebeplateau+Brille
23
Контактирајте го продавачот
49.950 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07 Километража 167000 км Сила 250 кс
Германија, Nidda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN TGX440 Seilwinde Doppelstock
29
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-03 Километража 991000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
камион за превоз на дрва MAN TGX33.680  6x4BL Höglunds Timberbill Type:4651
28
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
32.550 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 17000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2013 Километража 541605 км Сила 500 kW
Германија, Hamburg
камион за превоз на животни MAN 14232  KABA Doppelstock
10
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Година 1993-05 Километража 462000 км Сила 235 кс
Германија, Dorsten
нови камион за превоз на дрва MAN 33.510 Holztransporter Palfinger M12Z91 Greifer
13
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5
Година Километража Сила 510 кс
Германија, Wietmarschen/Lohne
камион за транспорт на возила MAN TGM 15
15
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 6250 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 220240 км Сила 290 кс
Германија, Sottrum
камион за превоз на дрва MAN TGA 18
15
Контактирајте го продавачот
13.950 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 10175 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 186000 км Сила 360 кс
Германија, Sottrum
нови камион за превоз на дрва MAN TGS 33.510
20
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година Километража Сила 510 кс
Германија, Porta Westfalica
камион за транспорт на возила MAN TGX 24.440 Autotransporter geschlossen LIFT, AHK
30
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2009-03 Километража 791000 км Сила 441 кс
Германија, Lahr
нови камион за превоз на дрва MAN TGS 33.510
19
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година Километража Сила 510 кс
Германија, Porta Westfalica
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.180
10
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 190736 км Сила 179 кс
Германија, Bovenden
камион за превоз на животни MAN TGA18.390 E4 4x2
13
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 8750 кг Евро Euro 4
Година 2005-07 Километража 485192 км Сила 390 кс
Германија, Deggendorf
камион за превоз на дрва MAN TGS26.480 E5 6x2 Loglift F140S79A Retarder
15
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 13000 кг Евро Euro 5
Година 2011-11 Километража 422105 км Сила 480 кс
Германија, Deggendorf
нови камион за шлепување MAN TGS
14
Контактирајте го продавачот
449.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Interstarter
Година 05/2020 Километража 4300 км Сила 367 kW
Германија, Hilden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се