Филтри -

Специјални камиони MAN од Европа

Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN: 221 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGL 7.150 Autotransporter met oprijplaten Just 23.754 km!
17
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-12-10 Километража 23754 км Сила 150 кс
Холандија, Andelst
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
13
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 854014 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440 6x2 LKW Transporter 3 + 3 Nr.: 568 + приколка за транспорт на возила
14
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 11760 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 854014 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440 6x2 LL - EEV LKW Transporter Nr.: 571
13
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Километража 841718 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGX 23.440
13
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-04 Километража 940881 км Сила 441 кс
Германија, Regensburg
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.190 BL Autotransporter AHK 3.5t, Luftfed
22
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2790 кг Евро Euro 6
Година 2019-03 Километража 34485 км Сила 190 кс
Германија, Bad Salzuflen
камион за превоз на дрва MAN TGX 33.680  EPSILON S300
10
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2014 Километража 590000 км Сила 680 кс
Полска, Biłgoraj
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
57
Контактирајте го продавачот
68.390 € PLN 310.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220, NEW BODY, hydraulic ramp, tug, NEW TIR
58
Контактирајте го продавачот
52.950 € PLN 240.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 130000 км Сила 220 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
57
Контактирајте го продавачот
68.390 € PLN 310.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
71
Контактирајте го продавачот
68.390 € PLN 310.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGX 26.460 XLX , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,9m , ramps ,winch , remot
51
Контактирајте го продавачот
57.360 € PLN 260.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220 / 8.180, NEW BODYS, winch
37
Контактирајте го продавачот
49.640 € PLN 225.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.460 XLX , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,9m , ramps ,winch , remot
51
Контактирајте го продавачот
57.360 € PLN 260.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 15200 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 480000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
нови камион за шлепување MAN TGL 12.250
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 3700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 728 км Сила 250 кс
Франција, Bourron Marlotte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 221 огласа
Прикажи
Претплати се