Филтри -

Специјални камиони MAN од Естонија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Естонија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Камион за превоз на животни
Носивост 14305 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 618163 км Сила 540 кс
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 14050 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2012 Километража 292822 км Сила 400 кс
Естонија, Tallinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2011 Километража 467000 км Сила 400 кс
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
29.999 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 1997 Километража Сила 294 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
6.881 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 1850 кг Евро Euro 4
Година 01/2008 Километража 880500 км Сила 480 кс
Естонија, Tallinn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се