Филтри -

Специјални камиони MAN од Данска

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Данска: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAN
6
Контактирајте го продавачот
20.170 € DKK 150.000 DKK
Камион за шлепување
Носивост 3575 кг
Година 2007-01-04 Километража 970000 км Сила
Данска, Toreby
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.220 BL + приколка за транспорт на возила
14
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5610 кг Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 404000 км Сила 223 кс
Данска, Odense
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за транспорт на возила MAN TGL 8.220 BL + приколка за транспорт на возила
14
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 5340 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-12-20 Километража 404000 км Сила 223 кс
Данска, Odense
камион за транспорт на возила MAN TGM 18.280
41
Контактирајте го продавачот
аукција 6.253 € DKK 46.500 DKK
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2005 Километража 504350 км Сила
Данска, Sjælland
камион за транспорт на возила MAN 6x2 mit anhänger special maschinen transport + приколка за транспорт на возила
1
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2009-06 Километража 785000 км Сила
Данска, Aabenraa
камион за превоз на животни MAN TGA 39.440 SVINE TRANSPORT
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на животни
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 950000 км Сила 441 кс
Данска, Tappernøje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се