Филтри -

Специјални камиони MAN од Белгија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN од Белгија: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGM 12.240 7 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
27
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за транспорт на возила MAN TGM 12.240 7 PLATZE - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
35
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MAN TGM 12.240 - DOKA - RECOVERY TRUCK / ABSCHLEPPER / DEPANNEUSE
31
Контактирајте го продавачот
19.350 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10-01 Километража 560750 км Сила 239 кс
Белгија, Overpelt
камион за превоз на животни MAN 14.264 horses/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 1890 кг Евро Euro 2
Година 1997-07-17 Километража 730548 км Сила
Белгија, Bree
камион за транспорт на возила MAN TGX 18.360 **EURO4-WINCH-MANUAL GEARBOX**
22
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 9950 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-06-22 Километража 977376 км Сила 360 кс
Белгија, Kessel
камион за шлепување MAN TGL12.250 DOKA FIAULT PF60 L cabine
13
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-08 Километража 179000 км Сила 250 кс
Белгија, Roeselare
камион за шлепување MAN LE 14.224 LC
10
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1999-12-01 Километража 489703 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за транспорт на возила MAN TGS 26.320
27
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 601400 км Сила
Белгија, Herentals
камион за шлепување MAN TGS 18.320
9
Контактирајте го продавачот
28.850 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Зафатнина 23.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-07 Километража 482380 км Сила 320 кс
Белгија, Wingene
камион за шлепување MAN 10.163 LLC
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3750 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-03-13 Километража 201588 км Сила 155 кс
Белгија, Handzame
камион за шлепување MAN TGL 12.220 BL-EURO 6+JIGE SIMPLEX 5T+Lepel 1750 kg
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
87.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-01-06 Километража 133412 км Сила 220 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни MAN 9.153
13
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 3020 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995-04-21 Километража 216338 км Сила 150 кс
Белгија, Bree
камион за превоз на животни MAN 19.403
13
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 6700 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997-08-01 Километража 885277 км Сила 400 кс
Белгија, Bree
камион за шлепување MAN TGM 15.240 BL + RAMPES HYDRAULIQUE
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 7322 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-05-06 Километража 138629 км Сила 240 кс
Белгија, Handzame
камион за превоз на животни MAN TGA 26.310 horse/chevaux
13
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 15110 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-04-07 Километража 601855 км Сила 310 кс
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се