Филтри -

Специјални камиони MAN

Резултати од пребарување: 245 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAN: 245 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.320 / 6X2 / MACHINE TRANSPORT / MANUAL / 2008
40
Контактирајте го продавачот
25.750 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 12685 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-07-15 Километража 469920 км Сила 320 кс
Холандија, VELDDRIEL
камион за транспорт на возила MAN TGA 26.360
10
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 2008 Километража 440622 км Сила 360 кс
Португалија, Anadia
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за шлепување MAN TGX 26.460 XXL , E6 , MEGA , NEW BODY 2021R - 7,9m , winch , hyd
54
Контактирајте го продавачот
52.740 € PLN 240.000 PLN
Камион за шлепување
Носивост 15320 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 490000 км Сила 460 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 8.180 , E6 , 70k km , NEW ASSISTANCE BODY 2021 , hydraulic
58
Контактирајте го продавачот
52.300 € PLN 238.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 8.180 , E6 , 90k km , NEW ASSISTANCE BODY 2020 , hydraulic
34
Контактирајте го продавачот
52.300 € PLN 238.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220, NEW BODY, hydraulic ramp, tug, NEW TIR
64
Контактирајте го продавачот
54.930 € PLN 250.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 130000 км Сила 220 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGL 12.220 / 8.180, NEW BODYS, winch
37
Контактирајте го продавачот
50.100 € PLN 228.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 70000 км Сила 180 кс
Полска, Kraków
камион за транспорт на возила MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
28
Контактирајте го продавачот
68.120 € PLN 310.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
камион за шлепување MAN TGX 26.440 XXL , E6 , 6X2 , NEW BODY 7,5m , hydraulic , 2x winch
28
Контактирајте го продавачот
68.120 € PLN 310.000 PLN
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 400000 км Сила 440 кс
Полска, Kraków
камион за превоз на животни MAN 8-153 L2000
15
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион за превоз на животни
Евро Euro 2
Година Километража Сила 155 кс
Германија, Westerkappeln
камион за транспорт на возила MAN Tgl 8.180 + приколка за транспорт на возила
10
Контактирајте го продавачот
22.000 € Со вклучен ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 4
Година 2014 Километража 280000 км Сила 180 кс
Романија, Bucuresti
камион за транспорт на возила MAN Tgl 8. 180
6
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Број на автомобили 2 Марка на каросерија Rolfo
Година 2008 Километража 798000 км Сила 180 кс
Романија, Bucuresti
нови камион за шлепување MAN TGS
2
Контактирајте го продавачот
534.310 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел Interstarter
Година 2020-05 Километража 4300 км Сила 367 kW
Германија, Hilden
камион за превоз на животни MAN TGM 18.340
10
Контактирајте го продавачот
51.640 € PLN 235.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 8670 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 419000 км Сила
Полска, CHĘCINY
камион за транспорт на возила MAN  TGS 35 440
24
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Година 05/2010 Километража 259253 км Сила 440 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 245 огласа
Прикажи
Претплати се