Филтри -

Специјални камиони MAGIRUS-DEUTZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони MAGIRUS-DEUTZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување MAGIRUS-DEUTZ 310D16 AK
9
43.000 €
Камион за шлепување
Суспензија пружина/пружина
Година 1976-02 Километража 167000 км Сила 224 kW
Унгарија, Eger
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се