Филтри -

Специјални камиони LOHR

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони LOHR: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
72.489 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 849833 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
19.430 € PLN 90.000 PLN
Камион за транспорт на возила
Марка на каросерија Lohr Модел 1.21
Година 2008 Километража Сила
Полска, Kraków
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила LOHR 1.23 + приколка за транспорт на возила камион за транспорт на возила LOHR 1.23 + приколка за транспорт на возила
2
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел 1.23
Година 2007 Километража Сила
Полска, Katowice
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се