Филтри -

Специјални камиони KRAZ од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KRAZ од Украина: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион за превоз на дрва KRAZ М16.1Х
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 19000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион за превоз на дрва KRAZ 64372 тип 2
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови камион за превоз на дрва KRAZ М19.2R
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
1
Побарајте цена
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови цевка превозникот KRAZ 6322-05
6
Побарајте цена
цена на барање
Цевка превозникот
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се