Филтри -

Специјални камиони KRAZ од Русија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KRAZ од Русија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на дрва KRAZ  6233М6
30
17.840 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 21430 км Сила
Русија, Сургут
камион за превоз на дрва KRAZ 6233M6
28
17.840 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 53672 км Сила
Русија, Сургут
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
18
17.840 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 50193 км Сила
Русија, Сургут
камион за превоз на дрва KRAZ  6233М6
20
17.840 € RUB 1.625.000 RUB
Камион за превоз на дрва
Година 2012 Километража 23067 км Сила
Русија, Сургут
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се