Филтри -

Специјални камиони KRAZ - Казахстан

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KRAZ - Казахстан: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување KRAZ 6322-056
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за шлепување
Носивост 6900 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-041 (050) камион за превоз на дрва KRAZ 64372-041 (050)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-050 камион за превоз на дрва KRAZ 64372-050
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-054 (055) камион за превоз на дрва KRAZ 64372-054 (055)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6 камион за превоз на дрва KRAZ 6233М6
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 18500 кг Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
камион за превоз на дрва KRAZ 64372-044 камион за превоз на дрва KRAZ 64372-044
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 2
Година Километража Сила 330 кс
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се