Филтри -

Специјални камиони KIA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Специјални камиони KIA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа KIA K 2500 OIL&STEEL SNAKE 14.65
10
15.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел SNAKE 14.65 CITY
Година 2005 Километража Сила
Италија, Osimo
возило со дигалка со корпа KIA K2500 TCI L50 + BÖCKER 27 METER MET REMOTE CONTROL
19
13.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Евро Euro 3
Година 2006-08-10 Километража 66469 км Сила
Холандија, Meerkerk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се